השיטה שלנו

שיטת One Stop Home של רייכבך הינה שיטת עבודה ייחודית
ולה 2 מטרות עיקריות:

שיטת הבניה שלנו

1. יצירת תהליך עבודה שיתופי עם הלקוח מתהליך התכנון ועד לכניסה לבית

אנחנו מאמינים בחשיבה קדימה ובראיית תהליכי הבניה עוד בשלב התכנון לכן נדאג שתוכלו לשלוט בתקציב הבניה ולהבין את הפעולות והמשמעויות של כל החלטותיכם.

בניית בית פרטי

2. פיתוח שיטות בניה משופרות בכל פרמטר

אנחנו מאמינים בבנייה נכונה ויעילה ומיישמים אותה בשטח באמצעות שימוש בטכנולוגיות חדשניות, בחומרי בניה מתקדמים וביצירת איזון בין כל הפרמטרים החשובים כגון: חיסכון בעלויות, בידוד טרמי, בידוד אקוסטי, בניה ירוקה וידידותית לסביבה, יעילות בבניה וזמן ביצוע קצר.
הכול תוך ליווי אישי צמוד לאורך כל התהליך עד להשלמת הבניה על הצד הטוב ביותר. ללא פשרות ובמינימום תקלות.

למה לבחור בנו?

רייכבך בניה מתקדמת - קבלן מפתח - קבלן וילה

עוצמה וניסיון

עשרות שנות ניסיון העניקו לנו את הבטחון לספק את הבית שתמיד רצית.

רייכבך בניה מתקדמת - קבלן מפתח - קבלן וילה

חוסכים לך כסף

ניהול תקציבי נכון החל משלב התכנון ועד לגמר הבניה.

רייכבך בניה מתקדמת - קבלן מפתח - קבלן וילה

חוסכים לך זמן

שיטת בניה מתקדמת ומהירה לחסכון משמעותי בזמן עבודה.

רייכבך בניה מתקדמת - קבלן מפתח - קבלן וילה

חוסכים לך דאגות

חברה ותיקה המספקת שירות מקצועי, שקוף ואדיב לאורך כל הדרך.

רייכבך בניה מתקדמת - קבלן מפתח - קבלן וילה

חוסכים לך אנרגיה

טכנולוגיית בידוד טרמי חדשנית לנוחות מחיה וחיסכון בחימום/קירור הבית.

הדרך לבית החלומות, רצופה אינסוף החלטות.
רייכבך בניה מתקדמת, מציעה שירותי בניה של בתים פרטיים, החל משלבי העליה על הקרקע הראשונים, ועד לגמר הסופי והמפתח לכניסה לבית.

חברת רייכבך מתמחה בבנייה מתקדמת, ובעלת רקע רחב של פרויקטים מוצלחים ב-30 השנים האחרונות בכל רחבי הארץ. החל ממטולה הצפונית, וכלה בישובי הערבה הדרומיים.

בשנים האחרונות, עם התקדמות הטכנולוגיה בכל תחומי המשק, התקדמו והתפתחו גם מגוון שיטות הבניה, וכן הבניה המתקדמת.
החדשנות של הבניה המתקדמת בעצם באה לידי ביטוי בשימוש בשלד פלדה עבת דופן, פלדה יציבה וחזקה, קירות בטון MGO מבודדים תרמית ואקוסטית, ושלבי גמר. וזהו. ללא שימוש בבלוקים, שלד בטון, טיח וכדומה.

היתרון הגדול והמשמעותי ביותר של הבניה המתקדמת, נמצא בנוחות השהייה במבנה. שיטת רייכבך מציעה ללקוחותיה בית נוח ונעים לעשרות שנים. בחורף כשקר בחוץ, הבית יודע לנשום, ובמקביל – לשמור על החום הפנימי, לבודד תרמית את פנים הבית החמים, מהחוץ הקר.
לעומת זאת, בימות הקיץ החמים מאוד של ישראל, שיטת רייכבך יודעת לעשות את אותה הפעולה, אבל הפוך. להשאיר את החום בחוץ, ולשמור את הבית קריר.

הבניה המתקדמת היא בניה מדויקת. המאפשרת להיצמד ללוחות הזמנים שקבענו מראש, לדרישות, לסדר הפעולות והכי חשוב מבחינת הלקוחות: להיצמד לתקציב. מה זאת אומרת? לוחות ה-MGO שלנו מגיעים ספורים לשטח. כמות הפחת הם לוחות הללו היא נמוכה מאד, וכן – כל שאר האביזרים ופריטי החשמל והגמר כולם ידועים וספורים מראש ומתוכננים להיות מותקנים בלוחות ה-MGO. מה שאפשר שליטה ובקרה מדויקת על התקציב. דבר שחשוב מאד בתהליך הבניה.

הבניה המתקדמת מבטיחה בניה מהירה במיוחד בשל היותה קלה לתפעול והקמה בשטח. השלבים ידועים מראש, בעלי המקצוע מתוכננים מראש בלוח זמנים מוקפד, דבר המאפשר עבודה מקבילה במספר תחומים, ללא פגיעה בשאר תחומי הבניה – על מנת לקיים בניה רציפה ללא עצירות ותקלות.

קראו כתבה שעשו עלינו באתר “ישראל היום” על “וילה בשישה חודשים בלבד” ->

חסכון גדול של אנרגיה, וחסכון גדול של כסף. עקב היות הבניה המתקדמת “בניה ירוקה” – היא מאפשרת חסכון עצום בקירור וחימום הבית, מה שמאפשר לאורך זמן חסכון של עשרות ואף מאות אלפי שקלים שעשויים לצאת בעבור תשלומים של “חשבון חשמל” או גז עבור אנרגיה לחימום וקירור הבית.

למה רייכבך?
לנו הניסיון הרב במאות פרויקטים מוצלחים ברחבי הארץ. מאות לקוחות מרוצים ממליצים, ידע רב בתחום הבניה, שיתוף פעולה עם קבלני המשנה הטובים בישראל בתחומם, וכן – המתודולוגיה הקבועה שלנו של תהליך העבודה, המאפשר לנו שליטה מלאה בתקציב, בלוחות הזמנים ובאיכות הבניה.

השאירו פרטים, ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

חברה לבניית וילות

למה עדיף בית יביל

מדוע בית נייד עדיף על בית מסורתי בעולם של היום, אנשים מחפשים יותר ויותר צורות דיור חלופיות המציעות יותר גמישות וניידות מאשר בתים מסורתיים.…
קרא עוד ->

4 יתרונות של בניה מתקדמת

חומרי בניה מודרניים עשו דרך ארוכה מאז ימי הלבנים והטיט הבסיסיים. עם המצאת חומרים וטכנולוגיות חדשות, תעשיית הבנייה עשתה צעדים גדולים ביעילות ובבטיחות. להלן…
קרא עוד ->
בנייה מתקדמת

מה זה בנייה מתקדמת

טכנולוגיית בנייה מתקדמת היא שימוש בכלים חדשניים, חומרים וטכניקות לשיפור היעילות והפרודוקטיביות באתר העבודה. טכנולוגיות אלו חוללו מהפכה בענף הבנייה בעשורים האחרונים, ואיפשרו לקבלנים…
קרא עוד ->
רייכבך רייכבך בניה מתקדמת - קבלן מפתח - קבלן וילה

כל היתרונות של בניה יבילה

  ענף הבנייה המתפתח ללא הרף אינו זר לשימוש החדשני במכונות ובטכנולוגיה, ומנוף הבנייה הנייד בהחלט אינו יוצא דופן. מנוף נייד משמש בענף הבנייה…
קרא עוד ->
שלח הודעה
1
צריכים עזרה?
היי :)
איך אפשר לעזור?