קבלו הצצה להתקנה בשטח של מעטפת ה-MGO שלנו.

אז כמו שראינו, קצב הבית מתקדם בצורה פנטסטית. סיימנו רצפות הבטון, שן הבטון, ממ"ד כמובן מבטון, שלד הפלדה , RHS, פלדה כבדה, ברזל מקצועי בריתוך של הצוות המצוין שלנו. מה שאנחנו מתחילים כרגע זה שני דברים: גג הרעפים שתכף נראה ונרחיב עליו, גג רעפים מאוד מאוד מיוחד, ובניית מעטפת ה- MGO הייחודית שלנו. לוח ה- MGO באופן כללי, בנוי מתערובת של צמנט עם מגנזיום.

אין ברזל שמשריין את הלוח הזה, הוא משוריין בסיבים פולימריים. התקנתו מתחילה במסלולים מיוחדים גם במשקופים וגם על שן הפלדה למטה ולמעלה. מסלול שהוא מעוגן לשלד הבטון, לוח ה- MGO שהמידות שלו 9 ס"מ, 60 רוחב על 3 מטר גובה מוכנס אל תוך המסלול, מודבק בדבק מיוחד על פי הוראות יצרן וגם בין הלוחות, אותו דבק על פי הוראות יצרן. כל הבית מקבל את המעטפת המיוחדת הזאת שיוצרת כמה אפקטים.

קודם כל, יש במערכת הקיר שלנו, יש ללוח הזה תפקיד מאוד חשוב, הוא מהווה כמעין מסה תרמית. בנוסף לזה, הוא מעטפת רובסטית, איתנה. אין תחושה של קרוואן. הבתים שלנו מאופיינים בחוזק, גם מכני, מעטפת קשיחה, בידוד מצוין ומשך זמן בנייה קצר מאוד.

מידע מקצועי נוסף
שכתבנו במיוחד בשבילכם:

פרק חתך הגג

פרק חתך הגג התחלנו את שלב בניית הגג, גג הרעפים המפואר. למעשה חתך מאוד מאוד עשיר ויוקרתי של גג. הגג כמו שאתם רואים, מתחיל…
קרא עוד ->