צפו בתהליך הבנייה של רייכבך, מהשלבים הראשונים עד לקבלת המפתח

שלום, שמי תומר מחברת רייכבך. אני רוצה להזמין אתכם להחשף לתהליך הבנייה שלנו בחברת רייכבך. החל מהשלבים הראשונים, העליה לקרקע, שלבי הבניה ועד קבלת המפתח כאשר הבית נמסר בצורה מושלמת.

ביום הראשון בעת קבלת המגרש הריק עולים לקרקע, מנקים, מגדרים, מיישרים למפלס -0.5 לערך ומתחילים לעבוד.
לאחר מכן, קודחים ויוצקים את הכלונסאות שיהוו הבסיס עליו בעצם עומד הבית.
בשלב הבא, אנחנו מכינים תבניות ויוצקים את רצפת קומת הקרקע, מה שנקרא רצפת 0,0 לרבות קורות היסוד, האיטום וכל מה שהתקן דורש. הכל בפיקוח צמוד של מהנדס החברה וקונסטרוקטור הפרויקט.

השלב הרביעי לפרויקט, הוא בניה ויציקת הממ"ד בבטון מזוין על פי הוראות פיקוד העורף וכל התקנים המחייבים. במקביל מתחילים בביצוע שלד הפלדה הראשי שיישא את העומס של כל הבית.

לאחר מכן מתחיל שלב בניית מעטפת הבית החכמה, המורכבת מריבוד מערכת חומרים מתקדמים המעניקים כל אחד לפי תפקידו במערכת, תכונות מעולות של בידוד מעולה, אורח חיים ארוך במיוחד ונוחות שהיה מדהימה בבית. ציפוי הבית במעטפת חכמה המורכבת מלוחות צמנטיים מתועשים הנקראים MGO שעברו את בדיקות מכון התקנים וחתך הקיר הורכב יד ביד עם המדען הראשי לישראל. כמובן שניתן לבחור מתוך מגוון גדול מאוד של חתכים מקצועיים הכל בהתאם לצורך, לדרישות הלקוח ולתקציב הפרויקט.

חתך הקיר הייחודי, מכיל שכבות איטום, בידוד אקוסטי ובידוד תרמי מעולים, מערכות חשמל, מים, ניקוז, מיזוג אויר, תקשורת ובתוך הבית גבס אדום בשתי שכבות כאשר גמר הקיר בפנים הבית הוא חלק ומושלם וכמובן, בניית הגג המפואר.

חורף 2020, בשעה טובה ומוצלחת ולא לאחר הרבה זמן סיימנו את בניית הבית המדהים הזה.כמו שראיתם בכל מהלך הסרטון, קיבלנו את המגרש נקי לחלוטין וריק. ביצענו את קידוח היסודות, רצפת קומת הקרקע, כלוב הפלדה המדהים, הגג המדהים שיש פה, ולמעשה בנינו את כל הבית מתחילתו ועד סופו תוך שימוש בחתכי הקיר, הגגות, הרצפות הטובים ביותר שאפשר למצוא כיום בעולם הבניה המתקדמת. ביצענו את עבודות הפיתוח, שביל הגישה לבית, החניה והגדרות ומה שנשאר לנו עם בוא האביב, להתקין את הגינה המהממת שבה בעלי הבית יוכלו לבחור בין עץ לימון או עץ תפוזים כי רייכבך, בונים את הבית עד המפתח.

מידע מקצועי נוסף
שכתבנו במיוחד בשבילכם:

פרק חתך הגג

פרק חתך הגג התחלנו את שלב בניית הגג, גג הרעפים המפואר. למעשה חתך מאוד מאוד עשיר ויוקרתי של גג. הגג כמו שאתם רואים, מתחיל…
קרא עוד ->